Hakkımda | Big Trade Boss

BİG TRADE BOOS HAKKINDA

Big trade boos istatistikleri

3
EĞİTİM PAKETİ
9
YILLIK DENEYİM
329
KURSİYER
435
SAAT EĞİTİM

Geleceği planlayarak kurguladığım BİG TRADE BOSS platform yapısı, başarıya giden yolda size rehber ve aile olma bilinci sunmaktadır.


Ergun Cihat Cankurt:

  • Kişilerin hedeflerine ve sermayelerine göre finansal strateji oluşturma yeteneği kazandıran eğitim modelini oluşturdu. 
  • Sermaye koruma odaklı, etkin yatırım stratejileri üretti. 
  • 9 Yıldan Fazla Tecrübe 
  • FEL Financial ELearning-Level 1 -Level 2-Level 3– Diploma in Financial Trading 
  • Yeditepe Üniversitesi-Finansal Danışmanlık ve Etiklik Sertifikası. 

Büyük Hedef Büyük Gelecek

Misyonumuz 2023’e Kadar Finansal Özgürlüğünü ve Bağımsızlığını Kazanmış 5000 Tüccar ve Yatırımcı Yetiştirmek” 

Burası sadece forex, borsa, viop trader eğitim platformu değil. Bundan çok daha fazlasıdır!

Burada büyük bir aile olduk. Bazılarımız mevcut gelirlerini yarı zamanlı yatırım yaparak artıran, bazılarımız tam zamanlı trade yaşamına geçmek isteyen, çalışkan bay ve bayanlardan oluşan kocaman bir aileyiz... Yaşam şekillerini seçme hakları var. Çünkü hayatlarında artık seçenekleri var! 

Big Trade Boss Hedefi

Her Adımda Farklı Bir Gelecek

Trade yapan babaların buluştuğu bir aile... Çünkü birçok baba, aileleri ile daha fazla zaman geçirmek ve hayatı dolu dolu yaşamak istiyor. 

Bir  üniversite  öğrencisi  olarak yarı zamanlı ticaret yapmak ve ömür boyu kullanabileceği  beceriler elde ederek, ileride bilinçli bir yatırımcı olmak isteyenlerin ailesi 

Türkiye’nin her köşesinden, her yaştan, cinsiyetten, etnik kökenden ve hayatın her kesiminden tüccarlarımız (trader) var. Ülkenizdeki, şehrinizdeki ve mahallenizdeki kişilerden oluşan küresel, yenilikçi ticaret (trade) topluluğu... 

Bu topluluğun başarıya ulaşmasının sırrı, insanların ticarette geçirdiği mücadeleyi, zorluğuve iniş-çıkışları gerçekten anladığımızdan kaynaklanıyor. 

Yoğun okul, iş ve desteklediğiniz bir aile yaşamınız olduğunu biliyoruz. 

Yaşayacağınız duyguları çok iyi anlıyoruz. Yanlış yapılan bir ticaretten kaybedilen paranın getirdiği acıları ve kârlı bir ticaretin size kazandıracağı mutluluğu biliyoruz.Çünkü biz sizlerle aynı duyguları paylaşıyoruz. 

Geleceği planlayarak kurguladığımBİG TRADE BOSS platform yapısı, başarıya giden yolda rehberiniz olacak!